Düğün Slaytı

Düğün Slaytı

Düğün Slaytı

En özel ve anlamlı gününüzü taçlandırmak için müzik eşliğinde en güzel fotoğraflarınızdan oluşan slaytlarınızı hazırlayarak sevdiklerinizle unutulmayacak anılarınızı paylaşabilirsiniz. Teknolojinin imkanlarından faydalanılarak hazırlanan slaytlar şimdilerde düğünlerin olmazsa olmaz baş yapıtları olarak düğüne damga vurmaktadır. En ölümsüz anılarınızı uzman bir ekip ile paylaşarak istediğiniz şekilde düğün slaydı hazırlayabilir, hazırlanan etkileyici slayt ile konuklarınızda iz bırakabilirsiniz. Birbirinden farklı tema ve şekillerle ister klasik ister sıra dışı tasarımlar yaparak arka fonda çalınan müzikle duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

Düğün Slaytları Nasıl Olur ve Nasıl Hazırlanır?

Düğün slaytları videolar, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli, sualtı çekimleri, kısa videoler gibi farklı video seçenekleri ile isteğinize göre hazırlatacağınız tarzda olur. Son günlerde en popüler olan hiç şüphesiz düğün hikayeleri olan videolardır. Düğüne hazırlık öncesi fotoğraflardan oluşan video düğün çekimleriyle sonlanarak arka fonda seçeceğiniz favori müzik parçanız ile adeta bütünleşir ve ileride hatırlayacağınız unutulmaz bir anı olur. Hatta bazı düğün videolarında tercihinize göre eşinizle tanışma evresini canlandırarak ya da istediğiniz şekilde düğün hikâyenizi oluşturarak yapabilirsiniz. Burada önemli olan profesyonel olarak iyi bir ekipten destek almanızdır.

Düğün klibi, düğün hikayesinden daha kısa olup düğün öncesi fotoğraflarınızdan ya da eşinizle istediğiniz videodan oluşmaktadır.

Düğün Belgeseli, düğün öncesi yakınlarınızla beraber çekilen fotoğraflardan oluşan slaydınızdır.

Sualtı Çekimleri, farklılığı ve sıra dışılığı seven eşlerin tercihi olarak son dönemlere damga vuran masraflı bir konsepttir. Gelin ve damadın denizaltında çekilen görüntülerinden oluşan slayt yöntemidir.

Kısa videolar ile hazırlayarak düğününüze güzel bir anı bırakabilirsiniz. Kısa videolar çekerek ard arda slayt şeklinde oluşturmak keyifli olsa da düğün hikâyeleri ve düğün belgeseli günümüzde en çok beğenilen, kullanılan yöntemlerdir.

Düğün Slaydı İçin En Popüler Türkçe ya da Yabancı Müzikler Nelerdir?

Düğün slaydı müzikleri genelde romantik aşk müzikleri eşliğinde arka fonda yer almaktadır. Öncelikle yerli Türkçe pop müziklerimizden Selim Gülgören ya da Kutsi-Zara nın söylediği aşıklar şehir, Toygar Işıklı-Bırak sende kaybolayım, Mustafa Ceceli-Şeker, Mustafa Ceceli-Gül rengi, Kayahan-Seninle herşeye varım ben, Erkin Koray-Seni her gördüğümde, Gökhan Tepe-Adı aşk olsun, İrem Derici- Kalbimin tek sahibine, Tarkan-Beni Çok Sev, Sezen Aksu-Kutlama, Kenan Doğulu-Tencere Kapak, Candan Erçetin-Bahar, Mustafa Ceceli- Aşkım Benim, Sezen Aksu-Seyirlik değil ömürlük olsun son dönemlerin en favori slayt parçalrındandır. Eşinizle aşkınıza özel parçanız varsa bu şarkıyla da düğün slaydınızı hazırlatabilirsiniz.

Düğün slaydı olarak yabancı müzikte tercih ederek özel zamanlarınızı yansıtabilirsiniz. Yabancı parçalardan Indıla-Lovestory, A tinystory, Inmyplace-coldplay, sting-shape of myheart, Adele-daydreamer, Bruno Mars-marryyou, chad+lisa, everything I do- Bryan Adams, Canthelpfalling in Love- Elvis Presley, Je Taime-Lara Fabian ve elbette ki en bilindik aşk şarkılarından CrelessWhisper-George Michael  en popüler yabancı slayt müziklerindendir. İster yabancı ister Türkçe müzikler seçerek kısa kısa eklemeler ile farklı tarzda arka fon müziğinizi oluşturabilirsiniz.

Düğün Slaydı Hazırlama Programları Nelerdir?

Elbette ki herşeyin bir program ve usulü olduğu gibi düğün hazırlama programları da mevcuttur. En bilindik program olarak akla ilk gelen Movie Maker slayt programıdır. Kullanımı, hazırlanması oldukça kolay, herkesin anlayabileceği türden programdır. Bunun yanında Proshow, Scoompa, PhotoStage slayt programlarından yabalirsiniz. Tavsiyemiz barkovizyon gösterisi olarak sergileyeceğiniz slaydınızı teknik ve uzman personellere yaptırmanızdır. İster elden ister internet üzerinden resimlerinizi yollarak uygun fiyatlara ve istediğiniz şekilde slaydınızı yaptırabilirsiniz. Düğün koşuşturmacısının yoğunluğundan fazla vakit ayıramayacağınız ve büyük bir anı olarak kalabilecek barkovizyon sunumunuzu uzman ellerde yaptırmanızda fayda vardır. Çünkü resimlerin en-boy oranı, desteklenmeyen formatlar, kalitesi düşük fotoğraflar, slaydın ses ayarı, ses ve slayt süresi ile uğraşmak kolay iş değildir